Бөек шагыйрь Габдулла Тукайның тууына 140 ел тулуга багышлап оештырылган "Тукайны бергәләп укыйбыз" проекты кысаларында Яхшы-Каран авыл китапханәсе шагыйрьнең әсәрләрен укуны дәвам итә. Бүген "И каләм!" шигырен укыдык. В рамках проекта "Читаем Тукая вместе", посвященный к 140 летию поэта Яхшы-Каранская сельская библиотека продолжает чтение стихов поэта. Сегодня читали стихотворение "О перо!". #Сармановскиймуниципальныйрайон #Сармановскаяцентрализованнаябиблиотека #ЯхшыКаранскаясельскаябиблиотека #годединстванародовроссии #годтрудовойивоинскойдоблестивтатарстане #Тукайга140ел #ТукайныБергэлэпУкыйбыз #ЧитаемТукаяВместе
Оставить сообщение: